Elektroniczna Deklaracja Dostępności: Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.zoz-szczebrzeszyn.pl Pozdrawiamy SP ZOZ SZCZEBRZESZYN
 
 

    

Asystent Zdrowia pomoże zmienić nawyki żywieniowe

17-01-2020
Aplikacja dostarcza praktycznej wiedzy z zakresu zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej, umozliwia kontrolowanie ilości dostarczanych do organizmu kalorii, komponowania zdrowych, smacznych posiłków oraz sparwi, że zwiększenie aktywnościfizycznej bedzie dużo prostsze.
Odżywiaj się prawidłowo i bądź aktywny fizycznie z "Asystentem Zdrowia" aplikacją Instytutu Żywienia i Żywności. Korzystając z aplikacji poprawisz nawyki żywieniowe, poznasz zasady prawidłowego odżywiania i aktywności fizycznej, dowiesz się jak zapobiegać chorobom na tle odżywiania i braku aktywności fizycznej. Zmniejsz ilość spożywanego cukru, soli oraz niezdrowych przekąsek. Wprowadź zdrową dietę, zwiększ aktywność fizyczną.
Wygląd wizualny aplikacji
Innowacyjna funkcja aplikacji "Asystent Zdrowia" jest mozliwość odbywania indywidualnych konsultacji z profesionalnym dietetykiem lub psychologiem za pomoca połączenia wideo (w ramach bezpłatnej internetowej poradni dietetycznej - Centrum Dietetyczne Online NCEŻ).
Poradę można odbywać jednorazowo lub cyklicznie, z każdego miejscaw Polsce i za granicą.

Z aplikacji może korzystać młodzież jak i osoby dorosłe.
Zapraszamy do pobierania aplikacji "Asystent Zdrowia" która dostępna jest bezpłatnie w sklepie Google Play oraz Apple Store.

Pobierz aplikację Asystent Zdrowia i już dziś zadbaj o swoje zdrowie!

Zadanie finansowane ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.


Ministerstwo Zdrowia - Departament Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, że 5 lutego 2020 roku w Ministerstwie Zdrowia uroczyście zainaugurowano Międzynarodową Kampanię "Nursing Now” Polska. 200 lat temu urodziła się wybitna reformatorka współczesnego pielęgniarstwa Florence Nightingale, w związku z tym Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła rok 2020 Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej. Celem kampanii jest przede wszystkim podniesienie prestiżu zawodu pielęgniarki, położnej oraz pokazanie roli i znaczenia tych zawodów w systemie ochrony zdrowia a także uhonorowanie wkładu tych grup zawodowych w zdrowie społeczeństwa w Polsce i na świecie. Kampania ma pokazać młodym ludziom, że jest to zawód dający duże możliwości i szanse samorealizacji, który warto wybrać.  W zakresie oczekiwań i proponowanych rozwiązań prowadzenia Kampanii, Departament Pielęgniarek i Położnych stale współpracuje z samorządem zawodowym pielęgniarek i położnych, Ogólnopolskim Związkiem Zawodowym Pielęgniarek i Położnych, Polskim Towarzystwem Pielęgniarskim, Polskim Towarzystwem Położnych oraz innymi organizacjami działającymi na rzecz środowiska zawodowego pielęgniarek i położnych.


28 Listopad 2020
Copyright (c) 2014 SPZOZ Szczebrzeszyn - ul. Dr Zygmunta Klukowskiego