Mobilny punkt pobrań

Na terenie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie funkcjonuje punkt pobrań materiału do badania w kierunku COVID-19 od osób:

• przebywających w izolacji / kwarantannie (przyjeżdżających samochodami )

• skierowanych na turnus rehabilitacyjny ( Sanatorium).

• osób kierowanych przez lekarzy POZ

Badania pobierane są:

• dla osób przebywających w izolacji i kierowanych przez lekarza POZ przez 7 dni w tygodniu, w godz. 11:00–15:00.

• dla osób skierowanych do sanatorium od poniedziałku do piątku w godz.11:00–15:00.

Pobranie należy uzgodnić wcześniej telefonicznie

tel. 84 682 35 21 w godzinach 8:00 - 12:00.

Zabierz ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.
Badanie polega na pobraniu wymazu z nosogardzieli.

Informujemy, że Mobilne Punkty Pobrań funkcjonują w każdym szpitalu województwa lubelskiego

Najbliższe punkty pobrań to :
Szpital Wojewódzki im Jana Pawła II – Tel. 84 677 3139
Szpital Niepubliczny w Zamościu Tel. 690 125 464
Szpital w Hrubieszowie Tel. 609 003 362
Szpital w Tomaszowie Lubelskim Tel. 84 664 44 11 wew.446

Wykaz wszystkich punktów wymazowych COVID-19 na terenie woj. lubelskiego (link)

28 Listopad 2020