Informujemy wszystkich obecnych i przyszłych Pacjentów, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie, z dniem 8 stycznia 2021 roku wprowadza usługę E-skierowania. Podnosimy jakości świadczeń zdrowotnych z Ministerstem Zdrowia i NFZ. Więcej informacji o elektronicznym skierowaniu: E-skierowanie to kolejne po e-zwolnieniu i e-recepcie rozwiązanie, które umożliwia załatwianie Twoich spraw zdrowotnych w formie elektronicznej. To szczególnie użyteczne w czasie pandemii.

15-12-2020

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Szczebrzeszynie jako szpital węzłowy realizuje szczepienia przeciwko COVID-19.

I Etap – Szczepienia dla pracowników ochrony zdrowia

Aby zrealizować szczepienie (wstępny termin: połowa stycznia 2021 r.) niezbędne jest przekazanie do 14.01.2021 (zmiana terminu) do godziny 12:00 przez jednostki medyczne następujących informacji:

• PESEL pracownika

• informacji, czy jest to pracownik medyczny

• podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez każdego z pracowników, który chce się zaszczepić

W celu ułatwienia Państwu stworzenia listy pracowników, udostępniamy plik formularza w formacie xls (Microsoft Excel) ze skryptami sprawdzającymi poprawność wprowadzonego numeru PESEL oraz plik indywidualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dane (plik formularza oraz zeskanowane zgody) można przesłać drogą elektroniczną na adres:

przych_piel@zoz-szczebrzeszyn.pl

UWAGA: w związku z tym, że plik formularza oraz zgody zawiera dane osobowe zalecamy, aby przesyłany plik spakować z hasłem w formacie zip, 7z.

Załączniki:

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w:

Poniedziałek: 10:00 – 13:00

Wtorek: 10:00 – 13:00

Środa: 10:00 – 13:00

Czwartek: 12:00 – 17:00

Piątek: 10:00 – 13:00

telefonicznie pod numerem: 505 977 750

Koordynator punktu szczepień: Danuta Matej

UWAGA: bezpłatna infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 - numer 989

II Etap – Szczepienia mieszkańców (informacje udostępnimy po otrzymaniu wytycznych z MZ)

20 Styczeń 2021